İş Başvuruları

Geleceğe yön verecek değişimin en önemli parçası kendini keşfetmek. Yazılım dünyasının Türkiye'deki öncü kuruluşlarından olmanın verdiği gururla, kariyer yolculuğunda size eşlik etmek için buradayız. Aramıza katılacak çalışma arkadaşımızın kişisel yeteneklerini göz önünde bulundurarak onlara sağlıklı bir iş ortamı oluşturuyor, personelimizin kişisel ve profesyonel gelişmelerine katkıda bulunuyoruz. Sizde VBT çalışan kadrosunda yerinizi almak ve hikâyenin içinde olmak istiyorsanız;

İş başvurularınız için CV’inizi cv@VBT Yazılım A.Ş.vbt.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

CV’leriniz KVKK kuralları içinde belirli bir süre saklanacaktır.

İşe Alım Süreçleri

Tüm özgeçmişler olası pozisyonlarda değerlendirmeye alınmak üzere temin edilir. Bir pozisyon için uygun olacağı düşünülen adaylar ilk önce İnsan Kaynakları ile görüşme yaptıktan sonra, ilgili bölümün yöneticisiyle teknik mülakat için görüştürülür. Görüşmenin olumlu ya da olumsuz olduğu, adaylara değerlendirme sürecinin sonunda mutlaka bildirilir. Olumlu biten görüşmenin sonucunda adaya iş teklifi yapılır. Adayın da teklifi kabul etmesi ile işe alım süreci başlatılır.

Sorularınız için info@VBT Yazılım A.Ş.vbt.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Staj Başvuruları / Staj Takvimi

“VBT Dijital Staj Programı” kapsamında, üniversite öğrencileri online ortamda farklı konularda çalışarak deneyim kazanıyor. Bu programlar ile teknolojinin yakından tanınmasına olanak sağlıyor ve yazılım alanına olan ilginin artmasına destek oluyoruz. “VBT Dijital Staj Programı 2020” sayesinde Türkiye’nin dört bir yanındaki 100 genç arkadaşımızla aynı çatı altında buluştuk. Bu yıl 2.sini düzenleyeceğimiz “VBT Dijital Staj Programı 2021” arasında yer almak istiyorsanız başvurunuzu erkenden oluşturabilirsiniz.

50 kişilik kontenjanlarla hizmet verecek online staj programımızın tarihleri şu şekildedir;

1. Grup 25 Haziran-30 Temmuz tarihlerinde 20 iş günü şeklinde olacaktır.

2. Grup 16 Ağustos-13 Eylül tarihlerinde 20 iş günü şeklinde olacaktır.

Staj programımız öğrenci̇ alımına kapanmıştır.

Sorularınız için staj@VBT Yazılım A.Ş.vbt.com.tr adresine mail atabilirsiniz.