Halkbank'da Control-M Kapasitesi Artırıldı

Halk Bankası, Açık Sistemler üzerinde 2011 yılından beri Batch İş Yönetimi için (Workload Management) BMC Software’in Control-M ürününü kullanıyor. Bankanın artan iş yükü nedeniyle Mart ayında VBT’den günlük 1.500 iş kapasitesi daha satın aldı.


Halkbank'da Control-M Kapasitesi Artırıldı

Halk Bankası, Açık Sistemler üzerinde 2011 yılından beri Batch İş Yönetimi için (Workload Management) BMC Software’in Control-M ürününü kullanıyor. Bankanın artan iş yükü nedeniyle Mart ayında VBT’den günlük 1.500 iş kapasitesi daha satın aldı. Böylece Halk Bankası toplamda günlük 4.000 iş kapasitesine ulaşmış oldu. Halk Bankası bu alımın içinde ayrıca 4.000 iş kapasiteli BMC Control-M Workload Change Manager ürünü de ilave olarak satın aldı. Workload Change Manager, Development ve Test ortamlarında testleri yapılan işleri kolaylıkla Production ortamına taşıyan bir ürün olarak pazarda yerini alıyor.

Control-M ürünü, Workload Automation konusunda son 20 yıldır her zaman Gartner firmasının liderler arasında yer alan Pazar lideri bir ürün olarak dikkat çekiyor. Bütün batch işlerinizin hangi saatte tetikleneceğini, işin bitişine göre (başarılı, başarısız) diğer işlerin tetiklenme sıralamasını organize eden ve 20 den fazla platformu destekleyen çok başarılı bir ürün olarak müşterilerden her zaman övgü alıyor. Türkiye pazarında da 1996 yılından beri VBT ile sunulan Control ürün ailesini 24-25 yıldır kullanan müşterileri ile sadık bir müşteri kitlesine sahip ve operasyonların merkezinde yer alan kritik bir ürün olarak konumlandırılıyor.

Geri Dön